Kodu
 

WORXIA.com rakenduste kasutamiseks

Trondecom OÜ on, Eesti Vabariigi seaduste alusel asutatud ja eksisteeriv ettevõte, registrikoodiga 14298316, asukohaga Harjumaa, Rae vald, Peetri alevik, Salu tee 65 / 1-7, 75312, (edaspidi “Trondecom”, “meie”) ning tegutseme platvormiga, mis ühendab ettevõtteid, kes otsivad töötajaid, valitud tööotsijatega (“Kandidaadid”), ning seos luuakse digitaalse värbamisagentuuri platvormi www.worxia.com ja selle rakenduste kaudu.

Trondecom austab privaatsust ja on pühendunud isikliku teabe kaitsmisele, mida kandidaat jagab Trondecomiga. Anname käesolevaga ülevaate kogutavatest andmetest, isikuandmete töötlemise õiguslikust alusest, sellest, kuidas me isikuandmeid kasutame, kandidaadi isikuandmete töötlemisega seotud kolmandatest isikutest, kandidaadi andmete turvalisuse tagamiseks rakendatud kaitsemeetmetest, ettevõtte kohustused seoses kandidaadi andmetöötlusega ja kandidaadi õigused kogutud andmete osas.

Trondecom töötleb ainult selliseid isikuandmeid, mis on saadud otse kandidaadilt.

Kogume kandidaadi isikuandmeid ainult selleks, et leida kandidaadi profiilile vastavaid tööpakkumisi. Kõik andmetöötlustoimingud viiakse läbi kandidaadi loal, mis antakse Trondecomile meie teenusetingimuste ja käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Kandidaadile rakenduse allalaadimislingi pakkumiseks kogume ja töötleme kandidaadi e-posti aadressi või telefoninumbrit, sõltuvalt sellest, mille ta valib meile edastada. Kui kandidaat otsustab luua Trondecomi teenuse kasutamiseks profiili, palutakse tal esitada oma asukoht, praegune töökoht ja teave oma töökogemuse kohta. Me ei jaga seda isiklikku kandidaaditeavet ühelegi ettevõttele.

Kandidaadile teenuse osutamise ajal küsime kandidaadi nime või muude tuvastavate andmete avaldamist. Kui aga kandidaat otsustab jagada oma kontaktandmeid või muid isikuandmeid ettevõttega Trondecomi kanalite kaudu, kogub ja töötleb neid andmeid Trondecom ning samuti jagatakse seda teavet Ettevõttega. Trondecom ei kasuta oma kanalite kaudu saadud isikuandmeid ühelgi konkreetsel eesmärgil ja kustutab need andmed niipea, kui osapooled on otsustanud kanalist lahkuda.

Ettevõtted on kohustatud töötlema kandidaadi isikuandmeid ainult vastavalt Trondecomi privaatsuseeskirjadele.

Trondecom tegeleb andmetöötlusega ainult rakenduse või veebisaidi kaudu osutatava Trondecomi teenuse osutamise ajal. Ohtude vältimiseks ei töötle Trondecom andmeid, mis on seotud kandidaadi ja ettevõtte suhtlusega väljaspool Trondecomi rakendust ja veebisaiti.

Kandidaat nõustub ja kinnitab, et jagab oma isikuandmeid Trondecomile ja ettevõttele võimalikult vähe ning ettevõte nõustub ja kinnitab, et töötleb kandidaadilt saadud isikuandmeid kas Worxia platvormi kaudu (sealhulgas, kuid mitte ainult oma kanalites) või väljaspool seda ainult kandidaadi selgesõnalisel nõusolekul, andes ja kaitstes samal ajal kõiki kandidaadi suhtes kehtivaid andmekaitse põhimõtteid.

Trondecomi teenuse liikluse ja kasutustrendide mõõtmiseks võime kasutada kolmanda osapoole analüüsivahendeid. Veebianalüütilise teenuse pakkujad analüüsivad Trondecomi veebisaidi / rakenduse ja teenuste kasutamist, et Trondecom saaks meie veebisaiti / rakendust ja selle funktsioone täiustada ja muuta.

Käesolevate teenusetingimustega nõustumise hetkel edastatakse isikuandmed järgmistele veebianalüüsi teenuse pakkujatele:

– Google Analytics, Google Inc., Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, e-posti aadress info@google.com;

– Fabric Analytics, Google Inc., Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, e-posti aadress info@google.com;

– Facebook Analytics, Facebook Ireland Ltd., Grand Canal Square 4, Grand Canal Harbour Dublin 2 Ireland.

Trondecom säilitab kandidaadi isikuandmeid ainult nii kaua, kui see on mõistlikult vajalik eesmärkidel, milleks andmeid algselt koguti või töödeldi. Kandidaadi isikuandmed kustutatakse hiljemalt Worxia rakenduse desinstallides.

Trondecom kasutab veebisaidi www.worxia.com haldamisel sessiooniküpsiseid. Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse kasutaja arvutisse, nutitelefoni või muusse lõppseadmesse. Küpsised aitavad Trondecomil jälgida ja parandada veebisaidi ja rakenduse funktsionaalsust ja kasutamist.

Trondecomi platvormi kasutaja (Ettevõte või Kandidaat) saavad oma brauseri seadete kaudu küpsiseid igal ajal kustutada või blokeerida. Mõned küpsised võivad siiski olla vajalikud Worxia veebisaidi / rakenduse funktsionaalsuse jaoks. Seetõttu mõistab kasutaja, et küpsiste blokeerimisel või kustutamisel ei pruugi mõned veebisaidi funktsioonid korralikult töötada.

Üldisema teabe küpsiste kohta leiate veebisaidilt www.allaboutcookies.org.

Kandidaadil on õigus nõuda juurdepääsu oma isikuandmetele, kustutamist ja kustutamist Trondecomi aktiivsetest failidest juhul, kui seadus seda ette näeb. Samuti on kandidaadil õigus muretseda oma isikuandmete käitlemise üle meile või andmekaitse järelevalveasutusele.

Trondecom jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal muuta, ajakohastades privaatsuseeskirju Worxia veebisaidil / rakenduses.

Kui teil on privaatsuspoliitika kohta küsimusi, pöörduge Trondecomi poole aadressil info@worxia.com.

Uusimad tööpakkumised


 • Tööstus/Tootmine

  CNC operaator / painutusmasina operaator

  Asukoht : Soome

  27.04.2020
 • Tööstus/Tootmine

  Keevitaja klass 135, 138, 141

  Asukoht : Soome

  27.04.2020
 • Ehitus

  Päikesepaneelide paigaldaja

  Asukoht : Soome

  27.04.2020
 • Ehitus

  Tänavakivide paigaldus

  Asukoht : Soome

  17.04.2020
 • Ehitus

  Armatuuri paigaldaja

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Ehitus

  Liivapritsija

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Tööstus/Tootmine

  Keevitaja-koostaja

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Põllumajandus/Metsandus

  Põllumajandustöötaja

  Asukoht : Soome - Various Locations

  Alusta : 14/04/2020

  16.04.2020
 • Ehitus

  Ehituspuusepp

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Põllumajandus/Metsandus

  Maasikakorjaja

  Asukoht : Soome

  16.04.2020
 • Tööstus/Tootmine

  Pulbervärvija

  Asukoht : Soome

  16.04.2020

20 000+ CV-d

Ärikeskkonna pideva muutumise tõttu on ettevõtetel vaja paindlikkust ja võimet kiiresti reageerida personalipoliitika muutustele. Lahenduseks on Worxia partneri Estram OY poolt pakutav personali rent.

Kui ettevõtte üks peamisi probleeme on puudulik võimekus tippaegadel, siis Worxia pakub lahendusi. Meie keskkonnast leiab ettevõte sobiva võimekusega professionaalid ning personali ringlus ei ole enam puudus.

Märksõnad: konkurentsivõime, professionaalsus, asjatundlikkus ja paindlikkus. Peamised valdkonnad: metallitööstus, teenindav sektor ja ehitus.

Värbajad 5-s riigis

Worxia värbajate võrgustik katab täna Eesti, Läti, Poola, Bulgaaria ja Soome. Aitame nendes riikides läbi viia näost-näkku intervjuusid kandidaatidega ning valmistame ette sobivad töötajad värbajate juurde saatmiseks.

Worxia hoiab pidevalt töös märkimisväärse suurusega kandidaatide nimekirja, keda on vajadusel kiiresti võimalik pakutavatele töökohtadele mobiliseerida.

Worxial on juba olemasolev tööjõu andmebaas ka Põhjamaades, kus töötajaid on vajadusel võimalik liigutata ühe tööpakkuja juurest teise juurde.

Täisteenus

Worxia ja partnerite teenus hõlmab kogu protsessi - kaardistame tööpakkuja pikaajalise vajaduse, valmistame ette sobivate kandidaatide nimekirjad ja kanname hoolt selle eest, et neil oleksid vajalikud oskused, load ning sertifikaadid. Sobivatele kandidaatidele tagame eluks vajalikud tingimused, et tööpakkuja ei peaks ise oma energiat nendele asjadele kulutama.

 

Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke meiega ühendust!

+372 58 53 33 16

info@worxia.com